Posted by on 5 października 2018

Sobota 29 września br. upłynęła w naszym Ośrodku pod znakiem Volvo. Firma Volvo Car Kalisz dealer tej marki na terenie południowej wielkopolski zorganizował event dla swoich klientów.

Uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z szeroką gamą modeli jaką niewątpliwie marka Volvo może się pochwalić oraz odbyć jazdę próbną ulicami Kalisza.

Jak bezpiecznym samochodem jest Volvo zaproszeni goście mogli się przekonać podczas jazd w warunkach specjalnych na naszej płycie poślizgowej wraz z urządzeniem destabilizującym tor jazdy. W trakcie ćwiczeń zaproszeni goście mogli doświadczyć i samemu przekonać się jak zachowuje się samochód podczas poślizgu  i jak bezpiecznie z niego wyjść.

Podczas zajęć teoretycznych w naszym budynku szkoleniowym przedstawiciel firmy w formie wykładu przedstawiał wszystkie zalety samochodów marki Volvo związane zarówno z bezpieczeństwem, wyposażeniem jak i komfortem jazdy, które są niewątpliwie istotne zarówno dla kierowcy jaki i pasażerów.

Firma Volvo Car Kalisz w trosce o swoich gości zadbała również o ich podniebienia serwując przepyszne hamburgery oraz sałatki, w których przyrządzenie zaangażowani zostali również zaproszenie gości.

Dzień pełen atrakcji zwieńczony został sportową rywalizacją, podczas której chętni goście mogli wykazać się swoimi umiejętnościami za kierownicą podczas jazdy sprawnościowej na czas na przygotowanej wcześniej trasie na terenie naszego Ośrodka.

Uśmiech i zadowolenie zarówno zaproszonych gości jak i organizatorów świadczą o tym, że czas spędzony w naszym ODTJ został bardzo efektywnie wykorzystany z czego my również mamy wielką satysfakcję

 

Posted in: Informacje, Nowości
Top